top of page

Grupo QI

Público·36 miembros
Nathan Sanchez
Nathan Sanchez

Skachat Mody Gta Multipleer


San Andreas Multiplayer (SA-MP) tomodyfikacja do gry Grand Theft Auto: San Andreas dodającado rozgrywki tryb wieloosobowy (multiplayer), pozwalającyna różnorodne potyczki graczy między sobą. Mody dodające trybwieloosobowy do gier z serii Grand Theft Auto nie są żadnąnowością, już we wcześniejszych częściach gier fani tworzylimożliwość gry z innymi graczami. Jednak w San Andreas Multiplayer(SA-MP) mogło grać nawet tysiąca osób jednocześnie na jednymserwerze. To i ciekawe tryby gry otwiera niesamowite możliwościprzed graczami. San Andreas Multiplayer (SA-MP) dostępna jest dopobrania za darmo, wraz z instalacją programu istnieje możliwość dozmiany aktualizacji naszej gry do wersji 1.0.
skachat mody gta multipleerSA-MP - San Andreas Multiplayer to rozszerzenie do legendarnejgry Grand Theft Auto: San Andreas. Gra ta jest wciąż niezwyklepopularna wśród wielu graczy z naszego kraju. W GTA: San Andreaswcielamy się w postać Carla Johnsona, członka licznych gangów,który zamierza oczyścić siebie z zarzutów i rozwiązać spisek, którydotyczy jego rodziny. W grze przyjdzie nam wykonywać wieleniesamowitych rzeczy, takich jak organizacja gangu, rabowaniedomów, kradzież samochodów, przeszukiwanie stanu San Andreas wposzukiwaniu unikatowych przedmiotów, grać w kasynie i wiele, wieleinnych. GTA: SA zdobyło sobie uwagę fanów dzięki prostej mechanice,podatności na mody (do których należy SA-MP - San AndreasMultiplayer) oraz kodom, które pozwalają nam na robienie szalonychrzeczy i gangsterskiej fabule.


SA-MP - San Andreas Multiplayer jest pierwszym i prawdopodobnieostatnią tak popularną modyfikacją wprowadzająca tryb multiplayer,gdyż producent gry widząc wkład graczy w dodawanie trybumultiplayer do ich produkcji, sam postanowił w kolejnych odsłonachserii dodać oficjalny tryb gry wieloosobowej, przez co modyfikacjedo kolejnych części przestały być tak popularne wśród graczy.Modyfikacje do trybu multiplayer są dalej tworzone do kolejnychczęści pomimo oficjalnego trybu, lecz są głównie popularne wśródpiratów, którzy nie czują obowiązku płacenia za grę pomimo brakuabonamentu umożliwiającego rozgrywkęsieciową. Modyfikacja wymaga zainstalowanej gry GrandTheft Auto: San Andreas. 041b061a72


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page